Jurajskie Forum Dyskusyjne
http://forumjurajskie.pl/

Gmina Żarki
http://forumjurajskie.pl/viewtopic.php?f=38&t=6422
Strona 1 z 1

Autor:  Michał [ 26 sty 2015, 19:08 ]
Tytuł:  Gmina Żarki

Cytuj:
Filmowa promocja atrakcji Gminy Żarki.

Turystyka edukacyjna, turystyka kulturowa i turystyka religijna to filmowy cykl promujący atrakcje turystyczne Gminy Żarki. Filmy przygotowane z udziałem mieszkańców są już dostępne na kanale http://www.youtube.com.
Nad filmowymi wizytówkami gminy Żarki intensywnie pracował reżyser Krzysztof Zygalski, mieszkaniec Katowic, ale sercem i miejscem urodzenia związany z Żarkami. Materiał filmowy powstał z inicjatywy i na zlecenie Gminy Żarki.
- Przybywa kwater, restauracji, atrakcji i przybywa turystów, konieczna jest więc intensywna promocja całej gminy jako miejsca, gdzie warto wybrać się na wypoczynek z całą rodziną– mówi burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.
W przedsięwzięcie zaangażowano mieszkańców. O zabytkach kulturowych opowiada Monika Skorek, mieszkanka Żarek. W filmie są również aktywnie obecni właściciele obiektów turystycznych, osoby realizujące programy edukacyjne, dzieci i młodzież, księża i ojcowie paulini. Wszystko po to, aby najlepiej zaprezentować turystyczne walory i możliwości jurajskiej gminy. Wszystkie filmy są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na
lata 2007 - 2013.
Zapraszamy do oglądania i udostępniania:

Turystyka kulturowaTurystyka religijna w Gminie ŻarkiTurystyka edukacyjna w Gminie Żarki
źródło: materiały nadesłane przez p. Katarzynę Kulińską-Plutę, UMIG Żarki

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/