Między Wartą, Nidą i Pilicą - fotorelacje autora JuraPolska.com z prywatnych wycieczek pieszych, rowerowych i kajakowych.
Jura Krakowsko - Częstochowska


wycieczka piesza - Zimowy spacer z Włodowic - 02.01.2011

2 stycznia w ramach pracy nad kondycją wybyłem na spacerek. Warunki do chodzenia w terenie nie są najlepsze i wybrałem wariant najłatwiejszy, czyli wędrówkę bocznymi drogami.
Trasa: Włodowice - Morsko Zaborze - Lgotka - Kroczyce - Wrzoski - Kostkowice - Zdów - Rzędkowice - Rzędkowickie Gaja (kamionki) - Włodowice, wg maps.google.pl wyszło 28km.
Za wyjątkiem odcinka od opłotków Podlesic do Lgotki drogi ładnie odśnieżone, na przełaj przeszedłem tylko przez Bleszczową do Kroczyc i z Rzedkowic przez kamionki do Włodowic.Morsko

Pod wyciągiem w Morsku

Morsko

Chwilę wcześniej zawieźli turystów pod wyciąg

Lgotka

Zimowy krajobraz w okolicy Lgotki

Lgotka

Misa źródliskowa k/Lgotki

Lgotka

Leśna autostrada, nowa droga z Lgotki przez Jeziorka do głównej 78

Cmentarz na Bleszczowej

Cmentarz na Bleszczowej - krzyże stoją, zero uszkodzeń i śladów ludzi

Widok z Bleszczowej

Na południowym-zachodzie ciężkie śnieżne chmury. W Kroczycach troszkę sypnęło śniegiem, ale jak dochodziłem do Marianki ponownie świeciło słońce.

Droga w Kostkowicach

Droga w Kostkowicach

Zdów

Sroga zima w Zdowie

Hucisko

Grzbiet między Zdowem a Huciskiem, tu zawsze są zaspy i zawiewa drogę

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2020 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl