Między Wartą, Nidą i Pilicą - fotorelacje autora JuraPolska.com z prywatnych wycieczek pieszych, rowerowych i kajakowych.
Jura Krakowsko - Częstochowska


wycieczka piesza - Spacerkiem z Sienięrzyc - 09.10.2008

Rano podjechałem PKSem do Siemięrzyc i przespacerowałem się przez Kostkowice, Skałki Kroczyckie, Skalki Rzędkowickie do Włodowic. Rano mgła że widać na max 30m, temperatura też dość niska, ale z zanim wdrapałem się na Słupsko (bardzo ładnie odsłonięte skałki, ale śmieci ogrom) mgła podniosłą się całkowicie i na słońcu zrobiło się wręcz upalnie. Niestety fotek za wiele nie wyszło dobrych, w bukowcach jeszcze za dużo liści i kontrasty między oświetlonymi skałkami a resztą lasu są zbyt duże dla cyfry :(Potok Wodząca k/Kostkowic

Jedno z ciekawszych miejsc w okolicach Kostkowic - miejsce połączenia Białki Zdowskiej z potokiem Wodzący. Dla znających okolicę informacja że zniszczona jest kładka, zostaje tylko zmoczyć buty, lub skorzystać z niestabilnej bobrzej grobli utworzonej z gałęzi i liści.

Potok Wodząca k/Kostkowic

Potok Wodząca k/Kostkowic

Skałki Kroczyckie

Skałki Kroczyckie

Skałki Rzędkowickie

Skałki Rzędkowickie

...Sromotnik bezwstydny, Skałki Kroczyckie

Sromotnik bezwstydny, Skałki Kroczyckie

Rusałka żałobnik, Skałki Kroczyckie

Rusałka żałobnik, Skałki Kroczyckie

Muchomory

Rządkiem za porządkiem ;)

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2020 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl