Między Wartą, Nidą i Pilicą - fotorelacje autora JuraPolska.com z prywatnych wycieczek pieszych, rowerowych i kajakowych.
Jura Krakowsko - Częstochowska


wycieczka piesza - okolice Włodowic w styczniu 2017

Fotki z "psich" spacerów z Włodowic przez las pod kuestą na Górę Włodowską skąd przez Białą Górę do domu. Pętla około 10-11km, śniegu cały czas sporo, szczęściem drogi przetarte wcześniej samochodami myśliwych i moim własnym. A już super sprawą jest odśnieżana "ulica Polna", czyli zgodnie z nazwą typowo jurajska piaszczysto kamienista polna droga prowadząca do samotnych zabudowań w miejscu dawnego posterunku granicznego z IIWŚ.


okolice Włodowic

W stronę Góry Włodowskiej

okolice Włodowic

Biała Góra k/Włodowic

okolice Włodowic

Na skraju lasu pod kuestą trafiam na dwa świeże legowiska łosi.

okolice Włodowic

25.01 wszystko zaszronione + dość gęsta mgła.

okolice Włodowic

j.w.
Warunki na dalsze wędrówki takie sobie, a i ochoty podobnie jak na rower brak. Szczęściem odwilż zapowiadają i braki nadrobić będzie można:)

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2019 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl