Między Wartą, Nidą i Pilicą - fotorelacje autora JuraPolska.com z prywatnych wycieczek pieszych, rowerowych i kajakowych.
Jura Krakowsko - Częstochowska


wycieczka piesza - Typowa pętla spacerowa na Rzędkowickie Skały - 20-23.11.2015Fotki z dwóch popołudniowych spacerów z czworonogiem w formie pętli z Włodowic przez Morsko-Zaborze, Rzędkowickie Skałki i Rzędkowickie Gaje. Zdjęcia wymieszane, część z 20, część z 23 listopada, taki spacerek 2-2:15h zazwyczaj zajmuje i jest to jedna z kilku stałych "zimowych" tras.Mapa wycieczki

Mapa wycieczki (nie jest to track GPS, jedynie schematyczny zarys).

okolice Włodowic

Na Północnej Jurze praktycznie wszędzie pod liniami WN dokonano gruntownych wycinek, zostawiając tylko niewielkie gniazda jałowców i niskich krzewów.

okolice Morska

Na szutrze do Zaborza.

okolice Morska

j.w.

Morsko Zaborze

Morsko Zaborze

okolice Morska

Czasem chodzę drogami jak na załaczonej mapce, czasem trochę zmieniam trasę i czarny Szlak Rzędkowicki przecinam w lesie na szczycie wzniesienia.

Rzędkowickie Skały

Na skałkach, sądząc po rejestracji samochodu, ćwiczą nasi wojacy.

Rzędkowickie Skały

W oknie Okiennika Rzędkowickiego pełno świeczek porozstawianych i innych rzeczy.

Rzędkowickie Skały

A na krawędzi okna nad Patelnią dynia straszy.

Rzędkowickie Skały

Efekt wycinki między Zegarową a Basztą.

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2020 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl