Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy...


Jura Krakowsko Częstochowska - spacer - z Kicią na Ogrodzieńcu - 22.01.2024r.

Zimowy Zamek Ogrodzieniec, a właściwie nowy futrzak na zamczysku. Córka z chłopakiem zwiedzali, a czworonogowi wrócił początkowy cykor i na podesty czy schody wyżej niż metr nad podłożem wchodzić nie chciała. Skończyło się na tym iż wniosłem kudłacza przez skrzydło północne i zachodnie, Kurzą Stopę i Ptasznika o Baszcie nie pisząc, musieliśmy pominąć. 22kg jeszcze można tak targać, Misiek był prawie dwa razy cięższy i sztuczka by nie wyszła.

Tak powoli może się przyzwyczaj, do samochodu już sama wskakuje, więc może i do łażenia po skałkach/zamkach przywyknie...

Foto z Sony TX30 przepuszczone przez SilkyPixTam poszli na górę i nic się nie bojąPilnujemy dziedzińcaNad Ptasznikiem

Na strażnika to ona się nie nada, ale do głaskania jak najbardziej ;)Kółeczko wzdłuż murów. Ścieżka nawet nie była zbyt śliska, za to później droga rowerowa od szosy pod Okiennik Wielki to czysty lód.

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2024 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl