Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy...


Jura Krakowsko Częstochowska - spacer - Świdowa Skała - 27.02.2024r.

Jest wiosennie :) to muszą być przebiśniegi. Co prawda jak pisałem już na FB, w tym roku wcześniej widziałem kwitnące w lutym! przylaszczki i kaczeńce, ale dziś w końcu podjechałem na północne zbocza Rzędkowickich Skał gdzie te najbardziej typowe dla Jury zwiastuny wiosny najbliżej domu kwitną. No na Grdyniu bliżej ale tam średnio z psem spacerować... p.s. Wtorek delikatnie po południu, a ludzi na skałach pełno.

Foto z Sony TX30 przepuszczone przez SilkyPixJeszcze tydzień takiej aury i pierwsze tarniny rozkwitną.Pod Świdową SkałąWidok na masyw Świdowej od wschodu, najciekawsze miejsce jest w ostańcu po prawej lecz od strony zachodniej.Wiosna, wiosna...Jeszcze raz bez bzyczącego stworaTrójca na dnie wąwozuPsi kudłaty leń

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2024 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl