Między Wartą, Nidą i Pilicą - fotorelacje autora JuraPolska.com z prywatnych wycieczek pieszych, rowerowych i kajakowych.
Jura Krakowsko - Częstochowska


wycieczka piesza - jesienne Skałki Kroczyckie - 12.10.2017

Kilka migawek z jesiennego spaceru z psem przez Skałki Kroczyckie.


Góra Zborów

Góra Zborów, widok na Skałki Podesickie i Rzędkowickie.
Dużo zdjęć z tych okolic jest w galerii na JuraPolska.pl, w archiwalnych fotorelacjach, które mam nadzieję o kolejną zaległa porcję z lat 2008-12 zimą uzupełnić.

Góra Zborów

Kanoniczne ujęcie ze szczytowej części Góry Zborów.

Góra Zborów

Strome zejście przy Wielbłądzie, oczywiście czworonóg jak pod górę ciągnąć nie raczył, to na śliskim zboczu chciał szybko być na dole. W tle widać potężny masyw Wodnej Skały

Góra Zborów

Wspinaczka na Sowie.

Skałki Kroczyckie

Jesienne graby.

Skałki Kroczyckie

W okolicach Jastrzębnika trafiam na ładnie wykonane oznakowanie jakiej trasy, czyżby zjazd rowerowy? bo w kierunku o sporym jak na Jurę potencjale.

Skałki Kroczyckie

Charakterystyczna izolowana skałka poniżej otwartej kulminacji Słupska zamykającego od wschodu cały ciąg Skałek Kroczyckich.

źródła Białki Zdowskiej

Wywierzyska (źródła) Białki Zdowskiej w Zdowie-Pile (Młynach), 2 lata temu bobry tak spiętrzyły że dało się kajakiem pływać

źródła Białki Zdowskiej

Droga powrotna po drugiej stronie CMKi przez skaliste wzgórza vis a vis Łysaka i Popielowej.

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2020 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl