Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy...


Jura Krakowsko Częstochowska - spacer - dwa zimowe spacery na Skałkach Rzędkowickich z nowym psiakiem - 13 i 17.01.2024r.

Kilka słonecznych dni to chyba za dużo w naszym klimacie i dziś ponownie szarówka. Za to znacznie cieplej i delikatnie śniegu przybyło, na biegówki już w lasach warunki OK. Równe 5km w kółeczko Skał Rzędkowickich i Wilczego Kamienia.

Foto z Sony TX30 przepuszczone przez SilkyPixnamiocik z piecykiem, nie wiem czy to nie ta sama ekipa co rok temu Tym razem profilaktycznie trzymałem się daleko od innych zaparkowanych samochodów. Nigdy więcej chińskich opon, w tych samych miejscach i praktycznie identycznych warunkach na poprzednich gumach jechał jak po sznurku na samym tylnym napędzie. Teraz jak na łyżwach...17 styczeń 24' - i kolejny, nie wiadomo który gdyż abstrakcyjnie wiele ich od przeprowadzki do Włodowic było, spacerek po Skałkach Rzędkowickich. Jutro ma być mocno na plusie z deszczem a potem kolejny mróz i warunki będą w terenie średnie...

Foto z Sony TX30 przepuszczone przez SilkyPix

Turnia LechforaTurnia KursantówW Garażu bardzo ładne, niestety częściowo poutrącane nacieki lodowe. Szczególnie ten po lewej u góry jak typowa kalcytowa draperia w jaskiniach.Na Patelni pod Słonecznym TrawersemNima psa ;)Pod FlaszkąZimowy buk

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2024 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl