Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy...


Jura Krakowsko Częstochowska - wycieczka rowerowa - rowerkiem do Piaseczna (14.11.21') i na Aptekę (16.11.21')

Fotki z dwóch krótkich wyjazdów rowerowych po najbliższej okolicy, po ścieżkach od dawien dawna znanych, choć ostatnimi laty rowerem nie tak często przemierzanych...

Foto z Sony TX30.

14.11.2021r.
Popołudniowy szybki i skromny 25km wyjazd MTB po Skałkach Rzędkowickich, Podlesickich i Morskich, znaczy wokół domu. Chłodno, szaro i mimo niedzieli w terenie pusto, czyli niezłe warunki, tylko trzeba było wcześniej wyjechać...Bukowe Skały gdzie dotarłem przez Białą Górę, Skałki Rzędkowickie i podjazdem pod Ukrytymi Skałami.Szybki zjazd Szlakiem Orlich Gniazd na południowych zboczach AptekiW dolince między Podlesicami a Skałkami Morskimi.Piaseczno, po tym jak rok temu wykarczowano zarośla jest tu jak na Jurze sprzed 25 lat.
Jakieś inne foty z Dupic: 29.12.2020 i 13.01.2021

Poniżej fotki z 16.11.2021r.

Miało być co prawda dziś coś zupełnie innego, ale się zmyło...
Stąd wczesnym popołudniem 32km MTB ponownie po najbliższej okolicy, choć tym razem omijam Skałki Rzędkowickie.

Apteka

Apteka, od dolinki pod Sarnimi Skałami, zdobyta na kołach...

Kroczyce

Fajny domek w Kroczycach Perek.

Kostkowice

U zbiegu Wodzącej i Białki Zdowskiej

Bobolice

Bobolice Huby.
Dalej taki jak 2 dekady temu jeździłem regularnie od Huciska Radosze polnymi i leśnymi drogami poniżej Kotowic do cmentarza wojennego. Ale to było dawno dawno temu, teraz już wszędzie dorodny las szumi, po polach nikłe ślady w postaci niższego lasu tylko pozostały.

Powrót do spisu wycieczek »»»Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2022 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl