Zdjęcia o tematyce jurajskiejWszystkie zdjęcia zawarte na stronach JuraPolska.com ; JuraPolska.pl ; KajakiemPoPilicy.pl ; ForumJurajskie.pl (dotyczy profilu Michał) chronione są prawem autorskim i bez pisemnej zgody autora nie można ich powielać, przekształcać, oraz dokonywać hotlinkowania z serwera.

Osoby zainteresowane wykorzystaniem moich zdjęć proszę o kontakt mailowy, lub telefoniczny w celu wstępnego ustalenia zasad udostępnienia. Proszę przygotować listę zdjęć (nr plików są na pasku adresowym przeglądarki, dotyczy galerii na JuraPolska.pl), sposób wykorzystania, w przypadku wydawnictw tradycyjnych będzie to nakład, format, ilość stron, rodzaj wydawnictwa itp. Rodzaj udzielonej licencji ustalany jest indywidualnie.

W oryginale zdecydowana większość zdjęć ma rozmiar 3827x2592px lub 3264x2448px co w zupełności wystarcza do druku w formacie A4.
Pojedyncze stare zdjęcia mogą być 1600x1200px jednak to nikły procent.

Na stronie zawarta jest niewielka część moich prac, dodatkowo oferuję przygotowanie dokumentacji fotograficznej (ujęcia plenerowe, zdjęcia do folderów, na strony www, itp. z wyjątkiem fotografii studyjnej) zgodnej z Państwa oczekiwaniami.

Michał Demel
tel: 692 47 58 25
mail: demel@jurapolska.com

Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2024 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24
JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl