Off-road


...
Off-road, czyli jazda poza utwardzonymi drogami staje się coraz popularniejszym sposobem spędzania wolnego czasu. Nie omija to oczywiście obszaru Jury, a że jest o teren o cennym krajobrazie jazda "na żywioł" może poczynić znaczne szkody.

To co nas wyróżnia wśród wielu oferujących tego typu usługi to znajomość i faktyczne poszanowanie terenu po którym się poruszamy.

Brałem udział w układaniu trasy turystycznej I Jurajskiej Edycji Poland Trophy 2007, jestem współautorem projektów i współwykonawcą 8 tras na X Zlot Plejad 2013 (Subaru) i przygotowywałem trasy wielu innych mniejszych imprez.


Krajoznawcze wycieczki samochodami 4x4

...
Dzięki doskonałej znajomości Wyżyny Częstochowskiej i okolicznych terenów, możemy zaproponować niezapomniane krajoznawcze wycieczki samochodami terenowymi.

Trasy wiodące polnymi drogami i szutrami układane są tak by dostarczyć pewnej dawki adrenaliny, a przede wszystkim wspaniałych widoków i możliwości poznania walorów przyrodniczo-historycznych Jury, przy jednoczesnym pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego.


Od 2014r. ograniczamy ofertę związaną z off-roadem tylko i wyłącznie do kameralnych (1-2 pojazdy) wycieczek realizowanych w naszych samochodach i jazdy tylko poza sezonem turystycznym.

Zawsze jeździmy zgodnie z zasadami "Tread lightly"Z wyjątkiem nielicznych fragmentów gdzie podaję autora, wszystkie teksty, zdjęcia, kod i layout na stronach www.jurapolska.com, www.jurapolska.pl, www.kajakiempopilicy.pl są mojego autorstwa i wykorzystanie ich na jakimkolwiek polu możliwe jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę


2001-2024 © Michał Demel
tel. 692 47 58 25 lub 602 29 58 24

JuraPolska.com & KajakiemPoPilicy.pl